Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Послуги автоевакуатора у Харкові

Компанія “Легіон Транс” своїм Клієнтам пропонує професійні послуги Евакуатора у Харкові та Харківській області.

Евакуація автомобіля в наш час стала досить затребуваною послугою.

Евакуатор – це спеціальна транспортна техніка, призначена для навантаження, транспортування та вивантаження транспортного засобу різної маси, місткістю, габаритів та вантажопідйомності: мікроавтобусів, легкових, вантажних машин, спеціальної техніки, мотоциклів та мопедів.

Виклик евакуатора в основному відбувається з двох основних причин – це дорожньо-транспортна пригода (аварія) або через несправність автотранспорту (поломка автоматичної коробки передач, поломка системи кермового керування, несправність електрики і т.п.).

Евакуація автомобіля вимагає якісне та дбайливе ставлення до його навантаження, транспортування та вивантаження, адже найчастіше до послуг евакуатора вдаються в екстрених ситуаціях (після аварії, несподіваної поломки).

Багаторічний досвід наших фахівців, знання регіону, чітко поставлена ​​логістика, дозволяє нам швидко і якісно обслужити Ваш автомобіль і не завдати жодних додаткових пошкоджень при його навантаженні, транспортуванні та вивантаженні, в якому б стані він би не знаходився.

Наша техніка має всі необхідні сертифікати, для надання евакуаційних послуг. Технічні особливості використовуваних нами авто-евакуаторів забезпечують швидкий та дбайливий процес евакуації.

Евакуація в залежності від типу транспортного засобу та його стану, може відбуватися методом повного або часткового навантаження, при необхідності використовується – маніпулятор.

Незалежно від ситуацій на дорозі, ми вирішимо вашу проблему в найкоротші терміни. Маючи великий досвід в автоперевезеннях, ми гарантуємо миттєве реагування на Ваш виклик, незалежно від Вашого розташування, а також дбайливе та якісне обслуговування у всіх його розуміннях.

Послуги евакуатора у Харкові: ціна.

Ціна на послуги евакуатора в Харкові залежить від складності навантаження транспортного засобу та відстані, яку потрібно подолати евакуатору для транспортування автомобіля.

Як показує статистика, дуже багато водіїв бажаючи заощадити на послугах евакуації, ігнорують спеціалізовані та уповноважені служби, а звертаються за допомогою до автолюбителів, що проїжджають.

Неправильне буксирування дуже часто може призвести до великих фінансових витрат і ще більших поломок вашого транспортного засобу.

Якщо Ви шукаєте евакуатор, то ласкаво просимо до нашої компанії, де працюють професіонали своєї справи, які знають всі тонкощі та нюанси процесу авто-евакуації. Ми завжди раді Вам допомогти у непередбачених ситуаціях на дорогах!

Для здійснення замовлення Вам потрібно буде надати диспетчеру таку інформацію:

* Орієнтовну масу та марку машини

* Наявність пошкоджень на транспортному засобі

* Справність рульового управління

* Місце виклику евакуатора

* Контактні дані

Для того, щоб замовити послуги евакуатора (автосос) у Харкові, вам необхідно лише зв’язатися з нами за телефонами вказаними на сторінці «Контакти».