Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Послуги екскаватора у Харкові

Одним із ключових напрямків роботи компанії “Легіон Транс” є надання своїм Клієнтам послуги екскаватора в Харкові.

Екскаватор – це важка потужна будівельна техніка, призначена для копання ґрунту та його подальшого вивантаження у призначеному місці.

Тобто екскаватор призначений для землерийних та будівельних робіт.

 

Призначення екскаватора та які завдання він допоможе вирішити

Екскаватор – це найпопулярніший і найбільш необхідний вид будівельної спецтехніки, без якої не обходиться жодне сучасне будівництво. Послуги екскаватора будуть незамінними у разі необхідності виконання земляних робіт великих обсягів.

Наприклад: для розчищення великих будівельних площ, розбирання грунту, коригування зовнішнього ландшафту і т.д. Коли вибирають екскаватор для проведення вищезгаданих робіт, враховують не лише властивість ґрунту, а й характер самих робіт, які проводитимуться на ділянці.

Особливості використання екскаватора

  • Для глинистої землі більше підходить гусенична техніка. Техніка на гусеничній стрічці актуальна майже у будь-якому виді будівництва у Харкові та Харківській області. Викопати ґрунт, вирити траншеї, знести будівлю, розвантажити будівельні матеріали та багато іншого – всі ці завдання дають можливість використовувати екскаватор за повним призначенням, при цьому максимально полегшити людську працю на об’єкті.
  • Для невеликих об’єктів будівництва підійде екскаватор на колесах. Для екскаваторів вирішальним, при виборі фактором, є глибина робіт землерийної машини. Все це важливо тому, що не кожна модель екскаватора може викопати котлован понад п’ять метрів. Але компанія Легіон Транс готова запропонувати своїм Клієнтам і великогабаритні екскаватори, зокрема.

Екскаватор оснащується гідравлічним підйомником з ковшем, який використовується для пересипання ґрунту, копання траншей та ін. З огляду на свою функціональність, екскаватор актуальний при будь-яких будівельних роботах.

Враховуючи ціну цієї спецтехніки, багатьом фірмам він доводиться не по кишені. Саме тому компанія Легіон Транс пропонує послуги екскаватора та іншої спецтехніки у Харкові та Харківській області.

Ми готові надати широкий вибір екскаваторів з нашого автопарку, в залежності від потреб Замовника. Техніка пропонується у супроводі кваліфікованого оператора машини, який оперативно, якісно та акуратно виконає необхідні вантажно-розвантажувальні чи землерийні роботи на Вашому будівельному об’єкті чи ділянці.

Ми маємо у своєму розпорядженні високоякісну спецтехніку, яку Ви можете експлуатувати на будівельних об’єктах будь-якої складності. Вся техніка перебуває у відмінному технічному стані та постійно проходить планові огляди та технічні ремонти.

Переваги послуг екскаватора компанії Легіон Транс:

– Ми надаємо послуги без посередників, з особистого автопарку,

– Вся спецтехніка проходить постійний контроль та регулярно проходить ТО, що показується при відмінній роботі нашої техніки на об’єктах,

– Наші оператори досвідчені фахівці з великим стажем роботи, які зможуть вирішити завдання, що непередбачено виникли (проблеми) в процесі роботи.

Де замовити послуги екскаватора у Харкові?

Замовити послуги екскаватора в Харкові можна в компанії Легіон Транс. Для цього Вам необхідно лише зв’язатися снами по телефону вказаному на сторінці «Контакти», і наші спеціалісти в найкоротші терміни підберуть і нададуть Вам техніку, що максимально відповідає Вашим вимогам.