Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Електрик вантажних автомобілів Харків

Послуги автоелектрика з ремонту електрики та електроніки вантажних автомобілів – складний та трудомісткий процес, що вимагає від майстра спеціальних навичок та знань. Тому автовласники не ризикують самостійно змінювати реле чи запобіжники, не кажучи вже про складну заміну блоків управління, та звертаються до кваліфікованих спеціалістів спеціалізованих СТО, оскільки остерігаються майстрів-аматорів, якість та вартість роботи яких складно перевірити.

Наша СТО зовсім по-іншому ставиться до кожного клієнта, тому у нас ви зможете скористатися професійними послугами електрика вантажних автомобілів в Харкові за розумною вартістю.

Наші електрики мають значний досвід роботи з вантажними автомобілями різних марок, на станції є необхідне діагностичне обладнання, а також широкий асортимент запасних частин. Це дає нам можливість оперативно обслуговувати власників не тільки вантажних автомобілів, а й тягачів, самоскидів, кранів, бетономішалок, автобусів та іншої спеціальної техніки незалежно від компанії чи країни виробника.

На нашій СТО ви зможете пройти ретельну діагностику електронної мережі автомобіля, отримати об’єктивну оцінку її працездатності та перелік несправностей, а також отримати послуги електрика вантажних автомобілів. У деяких випадках автоелектрик може проводити діагностику вантажного автомобіля та його обслуговування на виїзді в межах міста та області.

Спектр послуг електрика вантажних автомобілів:

  • Виявлення несправностей, комп’ютерна діагностика електронної мережі вантажівок та спецтехніки;
  • Проведення ремонтних робіт з усунення виявлених несправностей;
  • Повна або часткова заміна проводки тощо

Це не повний перелік послуг автоелектрика нашої СТО в Харкові. Завдяки величезному досвіду роботи, наші майстри виконують навіть найскладніші ремонтні роботи.

Звертайтесь до наших автоелектриків, і ви отримаєте відповіді на всі свої запитання. Зі свого боку ми гарантуємо сумлінне ставлення, безумовний професіоналізм, високу якість послуг та розумні ціни!

Ознайомитись з послугою Ремонт рефрижераторів