Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Послуги маніпулятора у Харкові

Компанія “Легіон Транс” своїм клієнтам пропонує послуги маніпулятора у Харкові.

Маніпулятор – це одна машина, яка виконує функції двох окремих машин – вантажівки та навантажувача (крана). Маніпулятор чудово підходить для транспортування вантажу і підняття його на відносно невелику висоту.

Маніпулятор не тільки чудово справляється з транспортуванням, але також і економлять кошти та трудові ресурси, тому що в ньому поєднуються функції відразу двох машин. Кран маніпулятора знаходиться за кабіною водія, він не вимагає особливих навичок у його освоєнні та монтажі.

Послуги маніпулятора в Харкові часто використовують у малоповерховому будівництві, що підтверджує його універсальність. Кран маніпулятора може підняти вантаж до 10 тонн на висоту до 24 метрів.

Найчастіше використовуються маніпулятори з довжиною стріли до 11 метрів і вантажопідйомністю від 4 до 7 тон. Цей вид транспорту може працювати майже з будь-яким видом вантажу. Наприклад: піноблоки, матеріали для будівництва, арматура, будівельне сміття тощо.

В основному його використовують у будівельній сфері, також послуги маніпулятора в Харкові використовується і приватними особами, для транспортування вантажів до 7 тонн, такими як: гаражі- пенали, блок контейнери, кіоски, спецтехніки, меблі та ін.

Послуги маніпулятора та їх переваги

Основна перевага маніпулятора в порівнянні з автокраном це:

* Універсальність,

* низька вартість робіт,

* низька вартість експлуатації,

* Можливість встановлення додаткового обладнання.

У Європі вже протягом декількох десятків років використовують крани маніпулятори, вони відмінно справляються із завданнями, які ставляться в будівництві. Багато будівельних фірм зазвичай орендують, а не купують маніпулятори, оскільки це вигідніше з усіх точок зору економії.

Універсальність маніпуляторів дозволяє їм працювати в тісних міських умовах, при цьому вони чудово справляються з поставленим перед ними завданням.

Послуги маніпулятора у Харкові: ціна, особливості.

Компанія АТП “Легіон Транс” пропонуємо Вам послуги маніпулятора в Харкові, ціна на які є найбільш оптимальною в місті. >

Ми серйозно підходимо до вирішення поставлених перед нами Замовником завдань, враховуючи всі їхні побажання та вимоги. Після уточнення всіх технічних деталей ми підбираємо найбільш підходящий за тими чи іншими вимогами транспорт:

  • Малотоннажний маніпулятор (2-3 тонни, стріла 6-10 метрів)
  • Великовантажний маніпулятор (5-7 тонни, стріла 8-21 метрів)
  • Перевезення будівельних побутівок (контейнери до 4 тон)
  • Маніпулятор – евакуатор (для перевезення автомобілів, повне завантаження краном)
  • Всюдихід – кран (для бездоріжжя та нестабільного ґрунту)

Замовити маніпулятор у Харкові Ви можете у компанії АТП “Легіон Транс”. Кран-маніпулятор через його універсальність і багатофункціональність стане відмінним рішенням найпоширеніших завдань, адже Вам не потрібно залучати в роботу велику кількість зайвої спеціалізованої техніки. Маніпулятор поєднує функції крана, навантажувача, перевезення, розвантаження, а його компактність дозволяє виконувати роботи в обмеженому просторі, не вдаючись до встановлення або допомоги іншого обладнання.

Для того, щоб замовити кран маніпулятор у Харкові Вам необхідно зв’язатися з нами за телефонами вказаними на сторінці «Контакти», та досвідчені менеджери компанії, виходячи з Ваші потреби, підберуть найбільш оптимальний транспорт і підкажуть найвигідніший для Вас варіант вирішення поставленого завдання, що значно заощадить Ваш час та гроші.