Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Компанія “Легіон Транс” пропонує своїм Клієнтам послуги з транспортування негабаритних вантажів у Харкові та по всій території України.

Транспортування негабаритного вантажу вимагає до себе продуманого, відповідального та дбайливого відношення. Негабаритний вантаж відрізняється своїми великими або нестандартними розмірами, що складає складність у його перевезенні.

Негабаритний вантаж – це вантаж, транспортування якого неможливо здійснити за допомогою стандартного вантажоперевізного транспортного засобу. Стандартними габаритами вантажу прийнято вважати вантаж з такими параметрами: вага до 24 тонн, довжина – до 13,6 метра, висота – до 3,1 метра і ширина – до 2,45 метра.

Транспортування негабаритного вантажу вимагає до себе підвищеної уваги та чіткого розуміння поставленого завдання. При такому перевезенні необхідно враховувати всі граничні величини транспортного засобу та контролювати всі технічні нормативи, встановлені для нього заводом-виробником. Крім цього перевізник повинен протягом усього процесу перевезення негабаритного вантажу постійно контролювати розташування, надійність кріплення, фіксацію негабаритного вантажу, що транспортується, а також постійний контроль його загальний стан.

Практичне будь-яке транспортування негабаритного вантажу вимагає оформлення великої кількості документів, різних дозволів, погодження з ДАІ маршруту транспортування та часу перевезення вантажу. У зв’язку з цим негабаритні перевезення вважаються дуже проблематичними для Замовника, якщо він вирішується на транспортування свого вантажу самостійно. Окрім цього залишається питання з пошуком відповідного вантажного транспорту засобу, вибором маршруту та іншими проблемами, що виникають при перевезенні негабаритного вантажу.

Приклади негабаритних вантажів:

– Річкові катери та яхти;

– Будівельна та автодорожня техніка (асфальтоукладальники, екскаватори, катки, бульдозери);

– Сільськогосподарська техніка (сівалки, комбайни, обприскувачі, трактори);

– Нестандартні вантажі: (кіоски, верстати, промислові ємності та інша спецтехніка).

Якщо Вам необхідно перевезти нашими українськими дорогами громіздке обладнання або техніку (будівельну, сільськогосподарську тощо) або транспортувати плавальний засіб (яхта, катер та інше) – компанія «Легіон транс» до Ваших послуг!

Переваги компанії «Легіон Транс»:

• Великий автопарк з вантажними транспортними засобами для транспортування різних негабаритних вантажів;

• Чітко поставлена ​​система логістики, що гарантує доставку вашого вантажу точно в строки;

• Команда професіоналів, які запропонують, найбільш економічно вигідний для Замовника, варіант транспортування негабаритного вантажу, враховуючи всі технічні характеристики вантажу та вимоги до його транспортування.

Вимоги законодавства України щодо перевезення великогабаритних вантажів:

  • Вантаж не повинен обмежувати огляд водію своїми розмірами;
  • Негабаритний вантаж, що транспортується, не повинен погіршувати керованість і стійкість транспортного засобу;
  • Водій низькорамного трала повинен мати можливість нормально реагувати на зміну ситуації на дорозі, на сигнали ДІБДР;
  • Вантаж не повинен закривати освітлювальні прилади та розпізнавальні знаки;
  • негабаритний вантаж, що транспортується, не повинен створювати загрозу життю та здоров’ю іншим учасникам дорожнього руху.

Як Ви бачите, транспортування негабаритного вантажу – вимагає наявності спеціальних знань, навичок та досвіду. Тому, доручаючи його транспортування компаніям, які не спеціалізуються на даному виді вантажоперевезень, Ви можете втратити не тільки гроші, витрачені на перевезення, а й отримати пошкоджений вантаж.

Компанія “Легіон Транс” маємо весь необхідний досвід та засоби для якісного, дбайливого та професійного транспортування Вашого негабаритного вантажу точно в строк.