Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Рефрижератори та рефрижераторні перевезення по Україні

Компанія АТП «Легіон Транс» здійснює рефрижераторні перевезення по Україні вантажів та товару, що швидко псується. Наша організація надає автомобілі рефрижератори та бере участь у постачанні торгових мереж свіжими та якісними продуктами харчування. Ми надаємо послуги вантажоперевезень авторефрижераторами по Україні та за кордон уже понад 10 років. АТП «Легіон Транс» має великий автопарк сучасної та надійної техніки. Фахівці, що працюють в цій організації, здатні оперативно вирішувати найскладніші логістичні завдання з оптимального і максимально швидкого транспортування вантажу, що швидко псується.

Наші рефрижератори:

авторефрижератор 2 тонни
Марка: Газель, Ford Transit, Mercedes sprinter
Довжина: 3 – 4 м.
Ширина: 2 м.
Висота: 2 – 2,3 м.
Об’єм: 10 – 18 м 3
Вантажопідйомність: до 2 тонн
авторефрижератор 5 тонн
Марка: Mercedes Atego
Довжина: 6,1 – 7,5м.
Ширина: 2,2 м.
Висота: 2,1м.
Об’єм: 27 – 35 м 3
Вантажопідйомність: до 5 тонн
рефрижераторні перевезення харків
Марка: Mercedes Atego, DAF LF
Довжина: 6,1 – 7,5м.
Ширина: 2,2 м.
Висота: 2,1м.
Об’єм: 27 – 35 м3
Вантажопідйомність: до 7,5 тонн
авторефрижератор 10 тонн перевезення
Марка: Mercedes Axor, DAF CF
Довжина: 7,35 – 8,5 м.
Ширина: 2,46 м.
Висота: 2,3 м.
Об’єм: 41 – 48 м3
Вантажопідйомність: до 10 тонн
рефрижератор 22 тонни
Марка: Mercedes Axor, DAF XF
Довжина: 13,6 м.
Ширина: 2,45 м.
Висота: 2,5 м.
Об’єм: 83 м3
Вантажопідйомність: до 22 тонн

Послуги перевезення рефрижератором по Україні та СНД

Співробітники транспортної компанії АТП «Легіон Транс» займаються рефперевезенням м’яса, молока, риби, морозива та інших продуктів харчування, що швидко псуються. Для цього вони використовують автомобілі рефрижератори, обладнані потужними сучасними холодильними системами Carrier, Thermo King. Рефрижераторні камери автомобілів мають термоізоляційний корпус. Під час перевезення рефрижератором у контейнерах підтримується температура до -25 °C. Двері рефрижераторної камери не допускають проникнення теплого повітря, тому клієнт зможе не турбуватися про збереження продукції, що транспортується.

Доставка рефрижератором вантажу будь-якого тоннажу

Щоб захистити цінний товар і зменшити витрати, потрібно з особливою увагою підійти до вибору рефрижераторної камери. Якщо клієнт бажає перевезти незначну кількість продукції, фахівці компанії АТП «Легіон Транс» запропонують скористатися автомобілем із вантажопідйомністю до 2 тонн. Таку техніку орендують підприємці, котрі обслуговують невеликі магазини. Автомобілі Ford Transit та Mercedes з холодильними контейнерами демонструють гарну маневреність. Вони ідеально підійдуть для роботи у міських умовах.
Підприємці, яким потрібно доставити велику партію товару до іншого міста, зможуть використати Mercedes Atego чи DAF LF. Подібна техніка має гарну стійкість навіть при високій швидкості. Універсальний вантажний транспорт із системою охолодження підходить для українських доріг.
Клієнти, які бажають отримати у своє розпорядження великотоннажний транспорт, зупиняють свій вибір на Mercedes Axor або DAF CF. Ця техніка здатна перевозити вантажі до 22 тонн. Подібний транспорт найчастіше обслуговує підприємства, що займаються переробкою сільськогосподарської продукції. Автомобілі DAF CF та Mercedes Axor використовують для міжміських перевезень територією України.

Специфіка перевезення вантажу рефрижераторами

Всі авторефрижератори, які має компанія АТП «Легіон Транс», обладнані високочутливими термостатами. Вони не допускають розморожування продукції, що транспортується. При мінімальній зміні температури водій отримує повідомлення та вживає необхідних дій для її нормалізації відповідно до стандарту перевезення того чи іншого вантажу.

До обслуговування автомобілів з рефрижераторами допускаються тільки досвідчені фахівці. Вони мають документи, що дозволяють працювати з харчовими продуктами. Водії регулярно проходять медкомісію у лікувально-профілактичних закладах.
Після кожного рейсу водії компанією АТП “Легіон Транс” уважно оглядають вантажний відсік. Якщо клієнт перевозив органічні продукти (м’ясо, рибу) проводиться дезінфекція внутрішньої частини рефрижератора. З цією метою використовуються речовини, що знищують різні штами бактерій. Під час очищення камери, що охолоджує, її повністю розморожують.
Кожен автомобіль рефрижератор має санітарні паспорти, видані представниками контролюючих органів. Клієнт, за бажання, зможе ознайомитися з усією наявною документацією.

Замовити рефрижератор для перевезення

Вантажні відсіки авторефрижератора пломбуються стандартним способом. Сторонні люди і зловмисники не зможуть непомітно отримати доступ до продукції, що перевозиться. Для обслуговування клієнтів використовуються лише справні автомобілі. Наявність власної ремонтної бази (вантажного СТО) дозволяє швидко усувати проблеми, що виникають.

Щоб замовити послуги перевезення рефрижераторами по Україні та ближнього зарубіжжя в компанії АТП «Легіон Транс», зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, і ваш вантаж буде доставлений свіжим у визначений термін!