Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Маніпулятор

Компанія Легіон Транс своїм клієнтам пропонує послуги маніпулятора у Харкові. Маніпулятор – це одна машина, яка виконує функції двох окремих машин – вантажівки та навантажувача (крана). Маніпулятор чудово підходить для транспортування вантажу та підняття його на відносно невелику висоту.

Докладніше »

Екскаватор

Призначення екскаватора та які завдання він допоможе вирішити. Екскаватор – це найпопулярніший вид будівельної спецтехніки, без якої не обходиться жодне сучасне будівництво. Послуги екскаватора будуть незамінними у разі необхідності виконання земляних робіт великих обсягів.

Докладніше »

AutoSos

Евакуатор – це спеціальна транспортна техніка, призначена для навантаження, транспортування та вивантаження транспортного засобу різної маси, місткістю, габаритів та вантажопідйомності: мікроавтобусів, легкових, вантажних машин, спеціальної техніки, мотоциклів та мопедів.

Докладніше »

Негабаритні вантажі

Транспортування негабаритного вантажу вимагає до себе продуманого, відповідального та дбайливого ставлення. Негабаритний вантаж відрізняється своїми великими або нестандартними розмірами, що складає складність у його перевезенні.

Докладніше »