Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Вантажне СТО у Харкові для рефрижераторних машин

Компанія Легіон Транс має власне вантажне СТО у Харкові та надає широкий спектр послуг, до яких входить ремонт холодильних установок у Харкові, а також послуга вантажного електрика. Висококваліфіковані майстри та механіки зможуть розібратися внаслідок поломки та з легкістю її усунути. Компанія пропонує своїм клієнтам комплексну допомогу, яка включає повну діагностику, ремонт, а також надає гарантію на проведену роботу.

Ремонт холодильного обладнання для авторефрижераторів у Харкові

Чому варто здійснити ремонт рефрижератора в компанії Легіон Транс:

 • Компанія обслуговує як юридичні, так і фізичні особи
 • Є можливість укладання договору про обслуговування на тривалий термін
 • У штаті працюють лише кваліфіковані співробітники
 • Клієнти обслуговуються без черги
 • Є можливість готівкової та безготівкової оплати
 • Надається гарантія на виконані роботи
 • Конкурентоспроможні ціни при високій якості сервісу.

Що входить до переліку послуг Легіон Транс з ремонту холодильних установок:

 • Діагностика функціонального навантаження проводки рефрижератора
 • Ремонт або заміна блоків управління
 • Заміна ременя приводу, зміна фільтра
 • Заправка або дозаправка фреоном або холодоагентом іншого типу
 • Обслуговування для профілактики
 • Монтаж випарних блоків, компресорів, трубок тощо.

Послуга вантажного електрика в Харкові

Компанія Легіон Транс надає якісні послуги електрика з ремонту вантажних машин та електрики. У штаті працюють лише майстри, які знають специфіку влаштування вантажних машин, мають необхідний набір знань та навичок. Тут можна зробити складне ремонт, наприклад, заміну блоку управління, або просто замінити запобіжник або реле, майстер зробить все максимально швидко і акуратно, причому вартість робіт буде мінімальною.

Для виконання діагностики та ремонту СТО вантажних машин Легіон Транс має у своєму розпорядженні все необхідне технічне обладнання, а також найбільш ходові запасні частини для різних марок машини. Все це дозволяє мінімізувати час усунення несправності та оперативно повернути вантажну машину на маршрут. До речі, тут ремонтують не лише вантажні машини, а й спецтехніку – самоскиди, бетономішалки, тягачі, крани та навіть автобуси.

Перелік послуг вантажного електрика в компанії Легіон Транс:

 • Оперативне виявлення поломки, діагностика за допомогою комп’ютера
 • Комплексний ремонт або ремонт несправностей, виявлених під час діагностики
 • Заміна електричної проводки тощо

Варто сказати, що це не весь спектр послуг вантажного електрика, майстри Легіон Транс готові до вирішення найскладніших завдань, при необхідності готові працювати на виїзді для діагностики та ремонту вантажного автомобіля.

Послуги з ремонту вантажних автомобілів ходу

Ходова частина вантажного автомобіля потребує підвищеної уваги. Рама, колеса та підвіска вантажного автомобіля забезпечують плавний рух транспортного засобу. При поломці ходової частини автомобіля водій відчуває підвищену вібрацію в салоні, внаслідок чого вантажна техніка втрачає керованість та збільшує гальмівний шлях. Тягові характеристики транспортного засобу значно погіршуються.

За перших ознак несправності автомобіля потрібно звертатися до фахівців. Найкраще з ремонтом ходової частини вантажівок впораються співробітники компанії «Легіон Сервіс». Ця організація має сервісний центр та діагностичну лабораторію.

Автосервіс вантажних автомобілів «Легіон Сервіс»

У компанії «Легіон Сервіс» можна провести ремонт техніки будь-якого рівня складності. Досвідчені фахівці здатні виявити навіть приховані неполадки. Для виконання діагностичних процедур механіки використовують найсучасніше високочутливе обладнання.

Звернувшись за допомогою до компанії «Легіон Сервіс», ви отримаєте такі переваги:

 • Робота з усіма моделями вантажної техніки;
 • Уважне ставлення до клієнтів;
 • Вибір зручної форми оплати;
 • Відсутність черги.

Специфіка ремонту ходової частини вантажних автомобілів

Перевірка стану ходової частини починається з огляду рами. Фахівці намагаються виявити тріщини та деформації на поверхні балок. Вони перевіряють щільність заклепувальних з’єднань, щоб переконатися у надійності конструкції.

Механіки уважно досліджують стан ресор та тягово-зчіпного пристрою. Фахівці перевіряють справність амортизаторів та півосей. Працівники компанії “Легіон Сервіс” звертають увагу на розташування мостів. У разі виявлення перекосів вони проведуть регулювання деталей.

Після завершення діагностичних процедур власнику техніки повідомлять про проблеми ходової частини. Співробітники компанії “Легіон Сервіс” запропонують кілька способів вирішення проблеми. Механіки порадять вам замінити зношені деталі. Власнику автомобіля не доведеться самостійно купувати запчастини. Усі необхідні деталі можна знайти на складі сервісного центру. Працівники компанії «Легіон Сервіс» підберуть запчастини для поширених та рідкісних автомобілів.

Тривалість ремонту вантажних автомобілів у СТО

Термін проведення ремонтних робіт залежить від специфіки поломки ходової частини. Найменше часу займе заміна коліс та регулювання мосту.

Власникам вантажних автомобілів доведеться запастися терпінням при капітальному ремонті ходової частини. Механіки замінять шланги, що втратили герметичність. Вони перевірять надійність гальмівної системи та встановлять нові колодки. Особливу увагу фахівці приділять сайлентблок. Співробітники сервісного центру поміняють застарілі втулки, щоб пом’якшити коливання під час руху транспортного засобу.

Після завершення ремонту підвіски автомобіль встановлять на стенд та запустять двигун. Фахівці протестують роботу техніки під навантаженням, а механіки проведуть балансування ходової частини.

Зверніться до компанії «Легіон Сервіс» – досвідчені фахівці продовжать термін експлуатації вашого вантажного автомобіля.

Ремонт вантажних автомобілів

Вантажні автомобілі періодично виходять з ладу. Спроба самостійно відремонтувати техніку може призвести до серйознішої поломки. Тому власники транспортних засобів змушені звертатися за допомогою до сервісних центрів.

Найбільшою популярністю серед мешканців Харкова користуються послуги компанії «Легіон Сервіс». Ця організація займається ремонтом вузлів та агрегатів вантажних автомобілів. Компанія «Легіон Сервіс» співпрацює з фізичними та юридичними особами. Сервісний центр має сучасне обладнання, яке дозволяє швидко відновлювати працездатність вантажної техніки.

Як відбувається ремонт вузлів та агрегатів автомобілів

До основних переваг компанії «Легіон Сервіс», спостерігачі відносять:

 • Націленість на якісне обслуговування;
 • Можливість укладання договору;
 • Наявність оригінальних запчастин;
 • Довгий термін гарантії.

Діагностика вантажних автомобілів

Ремонт вузлів та агрегатів вантажівки вимагає проведення діагностичних процедур. Для цієї мети механіки застосовують апаратуру, здатну виявити явні та приховані проблеми у роботі автомобіля.

Найбільшу увагу механіки приділяють трансмісії та системі кермового управління. Фахівці досліджують стан редуктора заднього моста. Вони намагаються виявити витік олії або люфт у хвостовику. Механіки знімають редуктор та проводять його ретельне очищення. При необхідності фахівці змінюють сальники.

Якщо водій під час роботи двигуна відчуває вібрацію, механіки оглядають карданний вал. Фахівці змінюють зношені підшипники та досліджують стан підвісного пильовика. Вони перевіряють справність хрестовини перед тим, як провести мастило карданного валу.

Найбільше навантаження при роботі автомобіля припадає на ходову частину. Деталі передчасно зношуються через незадовільну якість дорожнього полотна.

Якщо клієнт скаржиться на збільшення гальмівної колії, механіки перевіряють стан колодок. Така проста процедура значно зменшує ймовірність дорожньо-транспортної пригоди. Фахівці замінять одну або кілька накладок.

Ремонт силового обладнання

Збільшення витрат масла і зміна кольору вихлопних газів змусять механіків звернути увагу на турбонаддув. Вразливий агрегат складно ремонтується. Тому співробітники сервісного центру запропонують встановити новий турбокомпресор.

При перегріві двигуна механіки досліджують стан системи охолодження. Фахівці прочистять радіатор та перевірять справність термостату. Після ремонту двигуна параметри його роботи досліджуються на стенді.

Ремонт кузова вантажних автомобілів

Для проведення кузовного ремонту механіки використовують аргонне зварювання. Працівники сервісного центру попередньо знімають дрібні та пластмасові деталі з кабіни автомобіля. Фахівці очищають стару фарбу, застосовуючи піскоструминні установки. Механіки вирівнюють та рихтують незнімні деталі. На завершальному етапі роботи кузов потрапляє в камеру для фарбування. Фахівці наносять на металеві деталі антикорозійне покриття.

Станьте клієнтом компанії «Легіон Сервіс» – після ремонту ви помітите покращення технічних характеристик вантажного автомобіля.