Транспорт: +38 (067) 574 03 00

СТО: +38 (068) 472 72 30

м. Харьків вул. Ізмайлівська 11 а

E-mail: legion.trans@ukr.net

Послуги вантажоперевезень у Харкові та всій території України

Марка: Газель, Ford Transit, Mercedes sprinter
Довжина: 3 – 4 м.
Ширина: 2 м.
Висота: 2 – 2,3 м.
Об’єм: 10 – 18 м 3
Вантажопідйомність: до 2 тонн
Марка: Mercedes Atego
Довжина: 5,9 – 6,4 м.
Ширина: 2,2 м.
Висота: 2,1м.
Об’єм: 27 – 30 м 3
Вантажопідйомність: до 5 тонн
Марка: Mercedes Atego, DAF LF
Довжина: 6,1 – 7,5 м.
Ширина: 2,2 м.
Висота: 2,1м.
Об’єм: 27 – 35 м3
Вантажопідйомність: до 7,5 тонн
Марка: Mercedes Axor, DAF CF
Довжина: 7,35 – 8,5 м.
Ширина: 2,46 м.
Висота: 2,3 м.
Об’єм: 41 – 48 м3
Вантажопідйомність: до 10 тонн
Марка: Mercedes Axor, DAF XF
Довжина: 13,6 м.
Ширина: 2,45 м.
Висота: 2,5 м.
Об’єм: 83 м3
Вантажопідйомність: до 22 тонн

Автомобільні вантажні перевезення у Харкові

На сьогоднішній день вантажоперевезення є одним із найважливіших видів діяльності, для повноцінного життя сучасного суспільства. Вантажоперевезення можна порівняти з функціями крові. Так само, як кров доставляє життєво необхідні елементи в нашому тілі, для його нормального функціонування та підтримки життя, так і вантажоперевезення виконують ту саму функцію в «тілі» сучасного суспільства, для його нормального розвитку, функціонування та підтримки високої якості життя.

Реалії сучасного світу такі, що з необхідністю у послугах вантажоперевезень стикаються абсолютно все: починаючи зі звичайного громадянина країни і закінчуючи міжнаціональними корпораціями.

Ми користуємося ними майже в будь-якому зручному випадку: проїзд у маршрутному транспорті, доставка товарів та продуктів тощо. Вантажоперевезення здійснюються різними шляхами: суходолом, водою, повітрям, використовуючи різні транспортні засоби.

Найпопулярнішим видом є автомобільні вантажоперевезення. І це не дивно, адже такий вид вантажоперевезень доступний усім і кожному. Автомобільне вантажоперевезення має низку переваг у порівнянні з іншими видами транспорту.

Автомобільні вантажні перевезення та їх переваги

 • Автоперевезення вважають найдешевшим видом вантажоперевезень (на відносно невеликі відстані).
 • Автомобільні вантажні перевезення можливість доставити сировину, товар і т.д. у будь-яку точку, навіть у найвіддаленіші населені пункти.
 • Автоперевезення не потрібне перевантаження під час транспортування (сировина, матеріали, товари тощо завантажуються та вивантажуються один раз)
 • Послуги автоперевезень, це завжди висока швидкість виконання замовлення
 • Автомобільні вантажоперевезення дають можливість транспортувати різну кількість вантажу, незалежно від маси та характеристики вантажу, необхідно лише правильно вибрати транспортний засіб для транспортування вантажу.
 • Послуги автоперевезень передбачають можливість постійного контролю за вантажем протягом усього часу його транспортування від точки завантаження до місця кінцевого призначення.

Ключові переваги компанії Легіон Транс

 1. Розвинена логістика нашої компанії дозволяє скласти оптимальний і найбільш вигідний для Клієнта маршрут з урахуванням усіх вимог щодо перевезення вантажу (рефрижераторне перевезення, перевезення негабаритного вантажу тощо).
 2. Великий автопарк дозволяє нам надати відповідний транспортний засіб у будь-який час доби для перевезення Вашого вантажу.
 3. Всі наші водії мають великий стаж роботи в галузі вантажоперевезень по всій території України, що унеможливлює несвоєчасну доставку вантажу або його пошкодження під час транспортування. Це дає нам можливість кожному Клієнту гарантувати безпеку та своєчасну доставку вантажу до точки призначення.
 4. Звертаючись до нашої компанії, Ви отримуєте обслуговування дійсно високого рівня і, що важливо, можливість заощадити свій час та кошти.
 5. Ми перевеземо будь-який Ваш вантаж (негабаритний вантаж, продукти, що швидко псуються, хімія тощо) у встановлені терміни та будь-яку точку країни.
 6. Ми надаємо перевезення вантажу зі стовідсотковою гарантією збереження та цілісності Вашого вантажу.

Компанія “Легіон Транс” цінує кожного свого Клієнта, саме тому нами було розроблено гнучку цінову політику та систему знижок, які дозволяють нам будувати тривалі взаємовигідні партнерські відносини.

Ознайомитись з послугою“Спецтранспорт”

Легіон Транс – це надійний партнер Вашого бізнесу!